Київський інститут > Культурні заходи > Бій під Крутами – трагічна і важлива подія в історії України

Бій під Крутами – трагічна і важлива подія в історії України

Бій під Крутами – трагічна і важлива подія в історії України, яка нагадує про боротьбу за незалежність нашої держави. Цей день став символом героїзму та самопожертви молодого покоління.

Вшановуючи пам’ять Героїв, які загинули під Крутами, курсанти КІ НГУ відвідали Національний музей літератури України та прийняли участь в літературно-мистецькому заході ” Дзвонять серця Ваші вічні…”

На зустрічі звучали поезія письменниці Наталії Дзюбенко-Мейс у виконанні автора, пісні композитора Ігоря Якубовського, а також літературна мініатюра від молодого актора Владислава Корольова.
Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України. Пам’ятаємо подвиг кожного!

Після заходу курсантам була надана можливість відвідати екскурсію стилізованими залами музею, які відповідають історичним епохам української літератури. Гвардійці ознайомились з літературним процесом на українських землях з найдавніших часів до сучасності.