КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Київським інститутом Національної гвардії України системно впроваджуються в освітній процес прогресивні та сучасні технології навчання

Київським інститутом Національної гвардії України системно впроваджуються в освітній процес прогресивні та сучасні технології навчання

В рамках опанування навчальної дисципліни «Кримінально-правове забезпечення державної безпеки» полковником Наталею Коміссаровою було проведене змішане бінарне групове заняття за темою «Стадії кримінального провадження» з використанням можливостей одного з комп’ютерних класів Інституту.
 
Особливістю заняття стало поєднання онлайн-лекції за темою заняття та офлайн-коментарів до неї від викладача в аудиторії. Метод чергування прослуховування коротких теоретичних фрагментів з наступним груповим обговоренням почутого та практичним вирішенням навчальних задач, створює цікаву, дидактично ефективну атмосферу в аудиторії.
 
Такий формат залучає до роботи практично усіх курсантів, які опиняються в ситуації інформаційного занурення, що позитивно впливає на якість засвоєння навчального матеріалу.
Привіт