Курсанти КІ НГУ взяли участь у Відкритому Кубку міста Києва з рукопашного бою
Нещодавно у столиці України відбувся фізкультурно-оздоровчий захід — «Відкритий Кубок міста Києва з рукопашного бою» під гаслом: «Шануємо воїнів — готуємося до захисту Держави». Змагання...