КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Формування національно-патріотичної свідомості: підписано Меморандум про співпрацю між КІ НГУ та закладом культури

Формування національно-патріотичної свідомості: підписано Меморандум про співпрацю між КІ НГУ та закладом культури

Національно-патріотичне виховання сучасної молоді та розвиток культури є актуально сьогодні – це частина формування ціннісних якостей особистості.
 
Між Київським інститутом Національної гвардії України та культурно-просвітнім закладом· «Центр культури «Святошин» було ініційовано проведення робочої зустрічі.
 
В ході проведення зустрічі сторони відзначили необхідність взаємодії щодо спільної роботи у формуванні української національної та громадянської ідентичності на основі суспільно-державних цінностей населення нашої держави.
За результатами зустрічі був підписаний відповідний Меморандум, у якому передбачено перспективу впровадження цілеспрямованих дій інформаційно-пропагандистського, духовно-відновлюваного та молодіжно-просвітницького забезпечення особового складу КІ НГУ і цивільного населення.
 
Головною метою співпраці було визначено – формування у молодого покоління почуття патріотизму, активної громадянської позиції, поваги до українських національних традицій, підтримання та відновлення військовослужбовців, що перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров’я після поранень та травмування, забезпечення необхідного морально-психологічного стану через культурно-просвітницькі заходи.
 
Також були заплановані спільні заходи, які відбудуться у рамках Меморандуму.
Привіт