КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Міжнародне співробітництво > Посилення міжнародного співробітництва: у Київському інституті НГУ провели робочу зустріч з представниками Королівського військового коледжу Канади

Посилення міжнародного співробітництва: у Київському інституті НГУ провели робочу зустріч з представниками Королівського військового коледжу Канади

Київський інститут Національної гвардії України продовжує роботу над впровадженням заходів, які удосконалюють процес підготовки висококваліфікованих військових фахівців, вважаючи співпрацю з міжнародними партнерами наразі дуже актуальною і важливою.
 
З цією метою у Київському інституті НГУ пройшла онлайн-зустріч між науковим співробітником Офісу аташе з питань оборони Посольства Канади України, пані Марі П`єр Реймонд, представниками Королівського військового коледжу Канади та керівництвом КІ НГУ.
 
Основним меседжем заходу стали розбудова спроможностей КІ НГУ та імплементація кращих канадських практик в освітній процес та наукову діяльність Інституту.
Під час заходу учасники поділились власним науковим та практичним досвідом в організації освітнього процесу. Зокрема, сторонами було обговорено стан і перспективи розвитку українсько-канадського співробітництва та можливість реалізації спільних проєктів, що передбачають розвиток науково-дослідницької діяльності, підвищення рівня службово-бойової діяльності та підписання меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Київським інститутом Національної гвардії України та навчальними закладами (установами) Збройних сил Канади.
 
Командування Київського інституту Національної гвардії України висловило слова вдячності канадським колегам за можливість взяти участь у заході, оскільки саме такі зустрічі сприяють обміну цікавим досвідом та закладають міцний фундамент для подальшого міжнародного партнерства.
Привіт