КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > Мистецтво снайпінгу: для курсантів КІ НГУ провели навчання із застосування снайперських комплексів

Мистецтво снайпінгу: для курсантів КІ НГУ провели навчання із застосування снайперських комплексів

В сучасних умовах повномасштабного вторгнення рф вогнева підготовка відіграє важливу роль, адже відпрацьовані до автоматизму алгоритми допомагають ефективно діяти на полі бою, здійснювати контроль над територією, захищати особовий склад та мирне населення від нападу ворога.
 
З метою забезпечення високого рівня вогневої підготовки майбутніх офіцерів, в Київському інституті НГУ провели групові заняття з основ снайперської справи в рамках дисципліни «Стрілецька зброя та вогнева підготовка», за участі викладачів кафедри вогневої підготовки факультету службово-бойової діяльності та інструкторів-розвідників.
В ході заняття було розглянуто призначення, модифікації, склад, тактико-технічні характеристики та принцип дії снайперських комплексів. Окрім того, досвідчені військові розповіли про роботу снайперів, включаючи орієнтування на місцевості, використання її захисних і маскувальних властивостей, спостереження і факторів, які можуть впливати на точність їх стрільби, як, наприклад, визначення дистанції, розрахунку траєкторії польоту, оцінка вітру тощо.
 
Заключним етапом проведення таких занять стало закріплення отриманих знань та вмінь на практиці, шляхом відпрацювання тактичних завдань, а також відточування снайперських навичок.
 
У зв’язку з розвитком новітніх технологій і приладів, які використовуються під час виконання бойових завдань, курсантів ознайомили і з безпілотними літальними апаратами, а саме їхніми типами, особливостями будови, конструкцією та призначенням. Зокрема донесли значущість БПЛА у сучасній війні та їх можливості.
Привіт