КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Цивільно-військове співробітництво: до КІ НГУ завітали представники CIVIC

Цивільно-військове співробітництво: до КІ НГУ завітали представники CIVIC

В умовах сьогодення кожний військовий повинен вміти швидко адаптуватись до змін в оперативній обстановці, зокрема дбати про безпеку людей, щоб мінімізувати вплив наслідків бойових дій на мирне населення України.

У межах співпраці з «Center for Civilians in Conflicts» у Київському інституті НГУ відбулися 3-х денні заняття з цивільно-військового співробітництва за стандартами НАТО.

Активну участь у заняттях взяли військовослужбовці КІ НГУ та цивільні особи, на яких фахівці з питань захисту цивільного населення роз`яснили суть їхньої діяльності служби в реаліях російсько-української війни.

Окрему увагу фахівці приділили вивченню алгоритму роботи СІVIC, зменшення шкоди цивільному населенню під час збройного конфлікту та планування операцій (бойових дій), а також підтриманню належного рівня цивільно-військової взаємодії. Для кращого розуміння та засвоєння матеріалу використовували ігрові елементи, що передбачали поділ слухачів на кілька груп, де вони отримували спеціальні завдання для вирішення конкретних ситуацій. Зокрема залучали до обговорення відео-фрагментів та відпрацьовували навички переговорів у кризових умовах.

«Дуже грамотний, структурований підхід до проведення занять, де все логічно і зрозуміло. За 3 дні вдалось дізнатися багато нового і здобути необхідні навички, а саме системного підходу при підготовці до ведення переговорів, на що потрібно звертати увагу і не витрачати час даремно», – зазначив курсант Бак Максим.

Додатково:
Центр з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (Center for Civilians in Conflict (CIVIC) – це міжнародна організація, метою якої є встановлення та підтримка максимально повного співробітництва цивільного населення і установ з військовими структурами в межах зони конфлікту для створення найбільших моральних, матеріальних і тактичних переваг над противником при розв’язанні кризової ситуації.
 
CIVIC 2003 року заснувала Марла Рузіка, молода активістка в гуманітарній сфері, яка спрямовувала свої зусилля на захист цивільних, що постраждали внаслідок війни в Іраку та Афганістані. Вшановуючи спадок Марли, CIVIC продовжує неухильно працювати над захистом цивільних у збройних конфліктах.

На сьогоднішній день, для мешканців прифронтових територій фахівці ЦВС – найперші друзі та помічники. Щоденно виконують свою роботу, аби наші громадяни почували себе в безпеці та мали все необхідне у часи війни. Також фахівці цивільно-військового співробітництва забезпечують пошук зниклих безвісти, евакуацію та репатріацію тіл полеглих оборонців України.

Привіт