КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > В Інституті пройшло гумористичне шоу «КІНГУ сміється»

В Інституті пройшло гумористичне шоу «КІНГУ сміється»

«Найкраща прикраса життя – гарний настрій» – напевно, саме ці слова найбільше підходять для характеристики наших курсантів, які зуміли своєю харизматичністю, артистизмом та непересічним почуттям гумору внести в життя Інституту яскраву сторінку, ім’я якій – «КІНГУ сміється». У стінах навчального закладу це не просто подія, а справжня феєрія, яка запам’ятовується надовго.

Цьогоріч під час шоу курсанти співали пісні, танцювали, читали стендапи, показували мініатюри на різні життєві обставини, а також представили гумористичний фільм про своє військове життя.

Хлопці завжди відповідально ставляться до виступів, продумують доречність та актуальність того чи іншого жарту, а також завжди викладаються на повну під час виступів. Після виступів на їхніх обличчях зовсім не видно втоми, ніби й не було тривалих та напружених репетицій, котрі займали левову частку їх вільного часу, пошуку шляху до посмішки глядача та хвилювань перед виступом.

Не менш приємно здивували тріо-викладачів Інституту, які зробили свій перший крок на сцену та вразили всіх своїм неперевершеним танцювальним та співочим виступом.

Зокрема, вражаючим дійством, наповненим хвилюванням і водночас запалом, став приїзд колективу «RockStar improv» з театральним та комедійним шоу-імпровізацією. Присутні змогли долучитися до виступу, подаючи акторам курйозні проблеми, які стали вихідною точкою для їх геніальних імпровізацій.

Концерт був сповнений гумором, неочікуваними поворотами та неймовірними враженнями. Переповнений зал потопав від сміху присутніх, не скупився на аплодисменти та вже з нетерпінням очікує наступного шоу «КІНГУ сміється».

Привіт