КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Спортивні заходи > Курсанти КІНГУ здобули нагороди на Кубку Києва з пауерліфтингу

Курсанти КІНГУ здобули нагороди на Кубку Києва з пауерліфтингу

Вагоме місце у діяльності КІНГУ посідає фізична підготовка, що підтверджується численними перемогами курсантів на змаганнях різних рангів.

Курсанти КІНГУ Добрянській Олексій і Крутіков Павло, прийняли участь у турнірі «Кубок столиці», де спортсмени змагалися в окремих вправах з пауерліфтингу. Наші хлопці продемонстрували приклад мужності, стійкості та міцності сили духу справжніх українських воїнів.

У цей день Олексій Добрянський виборов у напруженій та важкій боротьбі 2 перших місця у ваговій категорії до 100 кг. Зокрема, в становій тязі йому підкорилась вага 240 кг, а в підйому штанги на біцепс – 65 кг.

Олексій вважає, що завдяки пауерліфтингу можна простежити твердість характеру людини. Щоразу на змаганнях він не піднімає вагу, яка здається йому легкою, а намагається максимально проявити свій спортивний потенціал, ставлячи за мету підняти найбільше «заліза».

У свою чергу, Павло Крутіков здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 90 кг, вага штанги – 62,5 кг.

Зі слів Павла в нашому житті немає неосяжних вершин, тому хлопець рішуче налаштований продовжувати самовдосконалюватися, щоб на наступних змаганнях докласти максимум зусиль і стати переможцем.

Як відомо, у спорті всі рівні, тому попри змагання в залі панувала особлива атмосфера взаємоповаги і справжнього братерства. Всі учасники ніби виконували спільне завдання, яке стоїть перед ними, а в перервах обмінювались вітаннями, дружніми обіймами, розповідями про себе та планами на майбутнє.

Київський інститут НГУ надзвичайно пишається своїми спортсменами, котрі демонструють високі результати на змаганнях різного рівня, підтримують їх та щиро радіють новим перемогам!

Привіт