КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Науковий супровід профільності підготовки кадрів: у КІ НГУ пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

Науковий супровід профільності підготовки кадрів: у КІ НГУ пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

Збройна агресія рф проти України внесла суттєві корективи в усі аспекти функціонування складових сектору безпеки та оборони. Дослідження теорії та практики службово-бойової діяльності складових сектору безпеки та оборони — важливий напрям наукової діяльності з погляду становлення і подальшого удосконалення системи забезпечення національної і державної безпеки всіма суб’єктами сектору безпеки і оборони.

Ефективність організації службово-бойової діяльності підрозділів залежить від послідовності та завершеності реформ складових сил безпеки, досконалості механізмів правового, організаційного, кадрового, фінансового, бойового та логістичного забезпечення процесу розвитку системи забезпечення державної безпеки, що у свою чергу, вимагає консолідації більших ресурсів та зусиль забезпечення державної безпеки, а отже вирішення таких питань потребує нових та сучасних підходів.

З метою узагальнення, вивчення та впровадження бойового досвіду застосування складових сектору безпеки та оборони держави в освітній процес та практичну діяльність, факультетом службово-бойової діяльності Київського інституту Національної гвардії України проведено вже другу Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми службово-бойової діяльності складових сектору безпеки та оборони в сучасних умовах».

У роботі конференції прийняли участь представники від Головного управління Національної гвардії України, територіальних управлінь НГУ, бригад оперативного призначення та навчальних центрів НГУ. Серед провідних вищих військових закладів освіти були визнані експерти від Національного університету оборони України, Національної академії служби безпеки України, Національної академії Національної гвардії України, та інших відомчих закладів вищої освіти.

Конференція пройшла у форматі жвавого обговорення актуальних проблем організації службово-бойової діяльності суб’єктів сектору безпеки та оборони при виконанні завдань за призначенням; сучасного стану та перспектив їх розвитку в контексті організаційно-правового аспекту; удосконалення системи підготовки та безпосереднього застосування органів та підрозділів складових сектору безпеки і оборони з урахуванням євроатлантичних та європейських принципів та підходів; сучасних систем та технологій бойового та логістичного забезпечення; сучасних тенденцій та перспектив розвитку вогневої підготовки.

«Упевнений – сьогоднішній захід сприятиме пошуку надійних теоретичних та практичних засад організації діяльності підрозділів Національної гвардії України з точки зору застосування отриманого бойового досвіду, сучасних механізмів та інструментів діяльності сил оборони та безпеки», зауважив представник департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України.

За результатами роботи конференції схвалено резолюцію в якій сформовано нові бачення розвитку наукових досліджень в Київському інституті Національної гвардії України та дієві алгоритми дій у сфері організації службово-бойової діяльності суб’єктів сектору безпеки та оборони.

Привіт