КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Київський інститут НГУ долучився до патріотичного виховання молоді

Київський інститут НГУ долучився до патріотичного виховання молоді

«Патріотизм – це ніколи не питати, що зробила для тебе твоя країна, а завжди питати, що ти зробив для своєї країни», – Дж. Ф. Кеннеді.

Між учнями ліцеїв Білогородської громади провели змагання з дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», яка започаткована на державному рівні і сприяє формуванню здорового способу життя підростаючого покоління, активної громадської позиції, виховання поваги до народних звичаїв, традицій та національних цінностей українського народу та готує майбутніх захисників нашої Батьківщини. У заході взяли участь юнаки та юначки старшої, середньої та молодшої вікових категорій.

Також на захід було запрошено особовий склад КІ НГУ на чолі з командуванням Інституту:
 
«Хочу висловити слова подяки Білогородській сільській раді за організацію заходу та можливість долучитися до патріотичного виховання нашої молоді. Учасникам хочу побажати успіхів та наснаги в сьогоднішніх змаганнях», – зазначив т.в.о. начальника Київського інституту НГУ, полковник Андрій Мартинюк.

Урочисто розпочала дійство прапороносна група Київського інституту НГУ, яка винесла Державний Прапор України, чим задала настрій та підняла бойовий дух джурам.

Зазвичай джурами в Україні вважались діти козаків, молоді вихованці, які ходили в походи, брали участь у боях, тому протягом усіх змагань юнаки та юначки відтворювали атмосферу козацтва і випробували себе на міцність. Діти демонстрували якість виконання стройових елементів, навички з тактичної медицини, розмінування території, перетягування линви, знання історії козацтва та рідного краю, а також долали смугу перешкод.

Військовослужбовцям Київського інституту НГУ випала честь бути головними суддями змагань. До участі у проведенні заходу також були залучені курсанти Інституту, які розповідали правила того чи іншого етапу змагань, стежили за правильним виконанням завдань.

В цілому гра видалася цікавою і насиченою, учасники залишилися надзвичайно задоволеними змаганнями на свіжому повітрі, спілкуванням з військовими та можливістю показати свої знання і вміння. За підсумками змагань були визначені переможці та нагороджені грамотами.

Привіт