КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Курсанти КІ НГУ здобули золото на змаганнях «Київ Незламний»

Курсанти КІ НГУ здобули золото на змаганнях «Київ Незламний»

У Києві стартував другий сезон змагань “Київ Незламний” від ГО «Федерація стронгмену України», де взяли участь українські ветерани та військовослужбовці. У рамках цього турніру вони конкурують у різних видів спорту, таких як стрільба з лука, жим лежачи, веслування на тренажерах і Стронгмен.

Курсанти Київського інституту також активно долучилися до змагань в категоріях: «Жим штанги лежачи (60 кг. за 1 хв.)» в особистій першості та «Веслування на гребному тренажері (Concept-2)» у командній та особистій першості.

Привітав учасників змагань мер столиці, Віталій Кличко, який особисто був присутній на спортивному заході та побажав учасникам сили, волі до перемоги й успіху!

За результатами змагань курсанти Київського інституту Національної гвардії України здобули наступні призові місця:

  • категорія «Жим штанги лежачи (60 кг. за 1 хв.)», обхват грудей до 120 см. 1 місце посів Варивода Іван, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки;
  • категорія «Жим штанги лежачи (60 кг. за 1 хв.)», обхват грудей до 100 см. 1 місце посів Герасименко Сергій, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки. 2 місце посів Добрянський Олексій, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки;
  • категорія «Веслування на гребному тренажері (Concept-2)», особиста першість. 3 місце посів Герасименко Сергій, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки.

Також, в складі команди, курсанти Київського інституту НГУ здобули 2 місце в категорії «Веслування на гребному тренажері (Concept-2)».

Привіт