КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Наука > В КІ НГУ проведена II науково-практична конференція “Сучасні наукові тенденції в роботах молодих вчених”

В КІ НГУ проведена II науково-практична конференція “Сучасні наукові тенденції в роботах молодих вчених”

27 квітня 2024 року в Київському інституті Національної гвардії України проведена II науково-практична конференція “Сучасні наукові тенденції в роботах молодих вчених”.

У заході взяли участь понад 35 курсантів Інституту, які представили свої наукові дослідження з актуальних проблем службово-бойової діяльності підрозділів сил безпеки та оборони України, окреслили сучасні підходи та інноваційні технології забезпечення державної безпеки та озвучили актуальні питання соціально-гуманітарного, правового та лінгвістичного забезпечення діяльності персоналу підрозділів сектору безпеки і оборони України.

Під час роботи конференції курсанти мали можливість не лише презентувати результати своїх досліджень, але й обмінятися досвідом з колегами та обговорити актуальні питання сучасної науки.

Важливо підкреслити, що проведення таких науково-практичних конференцій є важливою складовою підготовки курсантів КІ НГУ до науково-дослідницької діяльності та сприяє розвитку їхнього наукового потенціалу.

Організатори конференції висловили щиру подяку всім учасникам за активну участь та плідну роботу.

Привіт