КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Агітація > Київський інститут НГУ активно займається проведенням профорієнтаційних заходів у школах та ліцеях як у місті Києві, так і на території Київської області

Київський інститут НГУ активно займається проведенням профорієнтаційних заходів у школах та ліцеях як у місті Києві, так і на території Київської області

Цього разу особовий склад Київського інституту НГУ завітав до Макарівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія” в Київській області.

Учням були представлені презентаційні відеоролики про навчання в Інституті та службу у Національній гвардії України. На заходах були розповсюджені буклети з докладною інформацією про процес вступу до Київського інституту Національної гвардії України.

Ми презентуємо наш військовий навчальний заклад, викладаємо переваги служби в НГУ та надаємо інструкції щодо вступу. Крім того, учні можуть поспілкуватися з курсантами Інституту, які розповідають свої історії про те, як вони знайшли своє покликання в захисті батьківщини та службі офіцерами Національної гвардії України.

Привіт