КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > В Київському інституті НГУ відбувся концерт заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України

В Київському інституті НГУ відбувся концерт заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України

До Київського інституту НГУ завітав заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України — професійний музичний колектив Міністерства оборони України з концертом для особового складу КІ НГУ. Ансамбль зачарував аудиторію Київського інституту Національної гвардії України своїм неперевершеним виступом. Професійні музиканти та танцюристи вразили усіх своєю витонченою технікою та високим мистецьким рівнем.

Концерт, який відбувся в рамках всеукраїнського патріотично-мистецького проєкту “Від колиски до Звитяги”, став для Київського інституту НГУ яскравою подією як для курсантів, так і для постійного особового складу Інституту. Виконання українських народних пісень та танців відзначилося енергією та патріотизмом, даруючи присутнім незабутні враження та піднесену атмосферу.

«Прекрасна зала, теплі усмішки глядачів, щирі та відкриті обличчя. Сподіваємося, що підняли настрій всім присутнім та допомогли відволіктися від буденності»
підполковник Роман Береговий
Заступник начальника Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України

Від керівництва та усього особового складу КІ НГУ гостям було вручено подяку та сувенірний “Коїн” з емблемою Інституту, як вдячність за їх яскравий виступ.

Привіт