КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > Служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок!

Служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок!

У квітні курсанти Київського інституту Національної гвардії України відвідали тематичну зустріч «Бо ми українці», яка відбулася в інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану за підтримки Українського інституту національної пам’яті.

Історичні факти створення української армії, військові традиції, героїчні постаті – набувають сьогодні важливого значення для збереження історичної пам’яті. Обговорюючи минулі події, присутні мали змогу зрозуміти, як і чому здійснювався свідомий вибір на захист Батьківщини понад 100 років тому і в сучасний період.

У цей буремний та відповідальний час українці з особливою увагою дивляться на своїх захисників. Тоді і зараз, обираючи шлях військовослужбовця, важлива внутрішня мотивація, бажання стояти на захисті держави, виконуючи свій громадянський обов’язок.

На зустрічі також були присутні військовослужбовці 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка та військові історики. Цікаве питання підняли гості заходу: «Чому присвоєння почесних найменувань бригадам іменами українських героїв є необхідним?».

Сила та міць української держави – у збереженні історичної пам’яті, і також у єдності армії та народу.

Привіт