КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Спортивні заходи > У Київському інституті НГУ відбулись змагання з функціонального багатоборства (кросфіту)

У Київському інституті НГУ відбулись змагання з функціонального багатоборства (кросфіту)

У спортивному комплексі Київського інституту НГУ проводились змагання з функціонального багатоборства (кросфіту). В змаганнях брав участь постійний склад підрозділів Інституту та особовий склад роти забезпечення навчального процесу. Загальна кількість учасників спортивного заходу склала 32 військовослужбовця.

В індивідуальній першості в віковій групі понад 35 років перше місце посів підполковник Гришаков В.В. (результат 562 бали), друге місце полковник Коміссаров М.Л. (результат 478 балів), третє місце полковник Плаксін А.А. (результат 418 балів), в віковій групі до 35 років перше місце посів майор Бойко М.І. (результат 474 бали), друге місце майор Квась М.М. (результат 439 балів), третє місце капітан Курганський І.С. (результат 434 бали).

Спортивний захід пройшов в динамічній атмосфері, учасників змагань підтримували курсанти та офіцерський склад.

Також на базі Державного торговельно-економічного університету відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих, участь в якому взяли участь і студентські команди закладів освіти м. Києва. У змаганнях взяла участь збірна команда Київського інституту НГУ. Курсанти інституту показали високий рівень фізичної підготовки, наполегливість та вмотивованість.

Урочисто відкрив змагання президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів та цивільних громадян України, шо загинули внаслідок збройної агресії рф.

Змагання тривали впродовж дня і на доріжках тривала завзята боротьба. Чоловічі команди складалися з 8 учасників і змагалися у ваговій категорії 720 кг.

Фізичний розвиток завжди був і буде важливою частиною підготовки військовослужбовців у Київському інституті НГУ.

Начальник Київського інституту полковник Андрій Мартинюк нагородив призерів грамотами, медалями та подякував за високі спортивні результати.

Привіт