Київський інститут > Навчання > Курсанти Київського інституту НГУ відпрацювали на практиці «Дії бойової групи «двійки» в оборонному бою»

Курсанти Київського інституту Національної гвардії України активно залучаються до практичних польових занять. Польові заняття дозволяють здобувачам отримати практичні навички, які можуть бути надзвичайно корисними у їх майбутній службі. Це також сприяє поглибленню їх розуміння предмету та підготовці до реальних ситуацій.

Тому на цьому тижні курсанти 1-го року навчання відпрацювали на практиці заняття на тему «Дії бойової групи «двійки» в оборонному бою» в лісовій місцевості. Це були 6 годин практичного відпрацювання наступних навчальних питань:
1. Вибір місця для позицій бойової групи “двійки” – основної та запасних;
2. Обладнання та маскування позицій бойової групи “двійки” – основної та запасних;
3. Спостереження за полем бою, розвідка цілей і доповідь про виявлені цілі;
4. Евакуація пораненого до укриття “один-одного”.

Заняття проводили досвідчені викладачі, які вже неодноразово відпрацювали ці ситуації в реальних бойових умовах. Київський інститут НГУ активно впроваджує бойовий досвід свого викладацького складу в навчання, для забезпечення майбутніх офіцерів знаннями, які надалі вони будуть використовувати при виконані службово-бойових завдань.