КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Спортивні заходи > Курсанти Київського інституту НГУ взяли участь у відкритому Кубку України серед студентів ЗВО з перетягування канату

Курсанти Київського інституту НГУ взяли участь у відкритому Кубку України серед студентів ЗВО з перетягування канату

Курсанти Київського інституту Національної гвардії України взяли участь у відкритому Кубку України серед студентів ЗВО з перетягування канату в приміщенні в Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

Привітали студентів та відкрили змагання почесні гості, серед яких: голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба, заступник начальника Національного університету оборони України, генерал-майор Збройних сил України, Герой України Ігор Гордійчук, начальник Київського військового ліцею імені Богуна полковник Євген Камалов, начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник та інші.

Здобувачі КІ НГУ показали не лише високий рівень своєї фізичної підготовки, але й стратегічне мислення та спритність, використовуючи різноманітні тактичні прийоми. Фізичний розвиток завжди був і буде важливою частиною підготовки майбутніх офіцерів в Київському інституті НГУ.

Привіт