КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Робоча зустріч керівництва Київського Інституту НГУ з представниками Національної комісії зі стандартів державної мови

Робоча зустріч керівництва Київського Інституту НГУ з представниками Національної комісії зі стандартів державної мови

7 лютого 2024 року на базі Київського інституту Національної гвардії України відбулась робоча зустріч керівництва Інституту з представниками Національної комісії зі стандартів державної мови у складі Голови Комісії Юлії Чернобров та члена Комісії Ольги Новікової.

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» – саме ці слова Ліни Костенко стали лейтмотивом зустрічі, під час якої сторони обговорили проблемні питання реалізації Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а обопільне бажання сторін удосконалити наявну військову термінологію шляхом формування пропозицій до державного стандарту української мови – запорукою досягнення цієї мети.

Представники Комісії мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою вищого військового навчального закладу та специфікою його роботи. Упродовж зустрічі обговорили умови та можливості співпраці, домовилися про створення робочої групи для подальшого напрацювання військової термінології. Розуміючи важливість та амбітність намірів, сторони висловили готовність до активної та результативної діяльності з окресленого питання.

Привіт