КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > У Київському інституті Національної гвардії України відбувся попередній персональний розподіл випускників 2024 року

У Київському інституті Національної гвардії України відбувся попередній персональний розподіл випускників 2024 року

У Київському інституті НГУ пройшов попередній розподіл курсантів – випускників 2024 року. Загалом під час заходу були визначені майбутні місця служби для курсантів за освітнім ступенем «бакалавр» у військових частинах Національної гвардії України.

Комісію з розподілу очолив заступник командувача Національної гвардії України (з тилу – начальник логістики) бригадний генерал Олександр Білоус. Заступник командувача, особисто поспілкувався з кожним курсантом на тему подальшого його проходження служби в Національній гвардії України.

Випускникам було надано чітке уявлення про те, яким чином відбудеться розподіл до військових частин НГУ. Слід відзначити, що випускники, які претендують завершити військовий навчальний заклад з відзнакою, наділені пріоритетом у виборі місця подальшого проходження військової служби. Розподіл курсантів визначався на основі їхнього рейтингу та досягнень під час навчання в Інституті. Ця система сприяла об’єктивному визначенню призначень відповідно до заслуг та результатів навчання.

На завершення заходу, випускникам побажали гідно представляти Київський інститут в підрозділах Національної гвардії України, захищати Батьківщину, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

Привіт