КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Вшанування > Показ кінострічки «КРУТИ 1918» та зустріч з творчою командую фільму в Київському інституті НГУ

Показ кінострічки «КРУТИ 1918» та зустріч з творчою командую фільму в Київському інституті НГУ

З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут, за підтримки Національного туру «КІНО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!» та Асоціації «Дивись українське», до Київського інституту Національної гвардії України завітали з показом стрічки «КРУТИ 1918» головні герої кінофільму Євген Ламах та Олексій Тритенко.

Кінострічка розповідає про славетний бій між молодими військовими-курсантами Української Народної Республіки та військами радянської росії під Крутами у 1918 році. Історики прокоментували цей фільм та розвіяли декілька пов’язаних з ним міфів. Зокрема, що у бою брали участь здебільшого юні студенти.

Особовий склад Інституту мав змогу поспілкуватися з творчою командою про цікаві моменти зі створення стрічки та висловити свої враження після її перегляду. Фільм залишив свій слід у душі тих, хто любить свою Батьківщину та готовий боротися за неї, особливо в контексті сучасної ситуації з війною проти росії.

Привіт