КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > До Київського інституту НГУ завітала родина Тимків з виставкою картин

До Київського інституту НГУ завітала родина Тимків з виставкою картин

Вихідний день для курсантів та військовослужбовців має бути наповнений позитивними емоціями та цікавими знайомствами. А в робочі дні, давати можливість, хоч і короткочасного, але максимально корисного і спокійного відпочинку.

Саме для цього Київський інститут Національної гвардії України в «Центрі культури КІНГУ» відкрив виставкові зали. На новій виставці «Живописний світ родини Тимківих” представлені роботи трьох митців: члена Національної спілки художників України Олега Тимків, викладача кафедри образотворчого мистецтва МЗВО «КАМ» Оксани Тимків та студента Київської державної академії декоративного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука – Михайла Тимків.

Художники завітали на відкриття виставки та розповіли про свою творчість, познайомили з роботами, поділились особистим досвідом. Такі невимушені зустрічі по особливому душевні та відкриті:
-Мене дуже зацікавив триптих «За Книгою Буття» пана Олега. Я щораз, розглядаючи ці картини, відкриваю нові образи і сенси. Мені дуже цікаво. Я радий, що зміг особисто зустрітись з автором і поспілкуватись, – говорить курсант Євгеній Телицин.

Курсант Данило Король з дитинства цікавиться живописом, адже його мама художник. Він відвідує творчу майстерню в «Центр культури КІНГУ», тому спілкування з художниками для нього було, як повернення в світ, який дає сили та енергію.

Кожен знаходив для себе те, що шукав. Одні дивувалися надзвичайними тонкощами іконопису Оксани Анатоліївни, інші любувалися графікою Олега Андрійовича, а дехто знаходив своє зацікавлення у дитячих творах наймолодшого з Тимківих – Михайла.

Дякуємо художникам, що відкриваєте для людей світ прекрасного і вливаєте у наше життя барви, життєве вогнище, радість.
Довгого та плідного Вам творчого життя.
Привіт