Київський інститут > Навчання > Дуальна форма комбінованого заняття у вигляді рольової гри

Дуальна форма комбінованого заняття у вигляді рольової гри

З курсантами третього року навчання факультету забезпечення державної безпеки полковником Коміссаровою Н. О. та капітаном Ковальовою Т. І. було проведено комбіноване заняття у вигляді рольової гри з навчальної дисципліни «Кримінально-правове забезпечення державної безпеки» за змістовним модулем: «Змістовний модуль 8. Загальні положення криміналістичної техніки».

Практика боротьби зі злочинністю показує, що розкриття злочинів досягається тільки в умовах якісного проведення слідчих (розшукових) дій (слідчого огляду, слідчого експерименту, допитів, обшуків тощо) та оперативно-розшукових заходів тактично грамотними спеціалістами, які вміло використовують сучасні науково-технічні засоби та методи.

Під час заняття вci учacники навчального пpoцecу oбмiнювалиcя iнфopмaцiєю, cпiльнo виpiшували пpoблeми, мoдeлювали cитуaцiї, зaнуpилиcя в peaльну aтмocфepу слідчої групи по розкриттю злочину. За допомогою доказів і підказок, слідчі і криміналіст з’ясували, хто ж винен у вбивстві та висунули звинувачення вбивці.

Київський інститут Національної гвардії України створює належне освітнє середовище для здобувачів вищої освіти, яке дозволяє гарантувати високу якість та фаховість майбутніх випускників.