КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Вшанування > До Дня Соборності України курсанти відвідали музей та поклали квіти до пам’ятної скульптури

До Дня Соборності України курсанти відвідали музей та поклали квіти до пам’ятної скульптури

Read Time:57 Second

Курсанти Київського інституту Національної гвардії України, напередодні Дня Соборності України, завітали до Національного історико-архітектурного музею Київська фортеця. Здобувачі відвідали три експозиції: «Фортифікація на теренах України», «Історія використання споруд Київської фортеці» та експозицію під відкритим небом з оборонними валами, фортечною стіною та капонірами, а також, найбільший в Європі кам’яно-земляний Лисогірський форт. З військової точки зору, відвідання «Київської фортеці» є дуже корисним для майбутніх офіцерів, адже дає змогу пізнати та побачити на власні очі технології фортифікаційних споруд минулих епох.

Після ознайомлення з експозиціями музею відбулося покладання квітів курсантами Інституту до пам’ятної скульптури Олександра Мацієвського, який став символом незламності українського духу і безкінечної любові до батьківщини та був розстріляний російськими військовими за слова «Слава Україні!».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт