КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Вшанування > До Дня Соборності України курсанти відвідали музей та поклали квіти до пам’ятної скульптури

До Дня Соборності України курсанти відвідали музей та поклали квіти до пам’ятної скульптури

Курсанти Київського інституту Національної гвардії України, напередодні Дня Соборності України, завітали до Національного історико-архітектурного музею Київська фортеця. Здобувачі відвідали три експозиції: «Фортифікація на теренах України», «Історія використання споруд Київської фортеці» та експозицію під відкритим небом з оборонними валами, фортечною стіною та капонірами, а також, найбільший в Європі кам’яно-земляний Лисогірський форт. З військової точки зору, відвідання «Київської фортеці» є дуже корисним для майбутніх офіцерів, адже дає змогу пізнати та побачити на власні очі технології фортифікаційних споруд минулих епох.

Після ознайомлення з експозиціями музею відбулося покладання квітів курсантами Інституту до пам’ятної скульптури Олександра Мацієвського, який став символом незламності українського духу і безкінечної любові до батьківщини та був розстріляний російськими військовими за слова «Слава Україні!».

Привіт