КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Вшанування > Курсанти Київського інституту НГУ відвідали «Київ Мілітарі Хаб»

Курсанти Київського інституту НГУ відвідали «Київ Мілітарі Хаб»

Курсанти Київського інституту Національної гвардії України відвідали «Київ Мілітарі Хаб», де відбулося вшанування полеглих військових, починаючи з 2014 року. Для присутніх було представлено відеоролики, серед яких було відео наших бійців, які захищали Донецький аеропорт у 2014 році. На зазначених відео чітко видно силу волі та їхню любов до нашої батьківщини. Запис показував, як вони виконували гімн України під ворожим обстрілом.

Усі присутні виконали гімн України, після чого відбулася хвилина мовчання за українськими військовими та цивільними особами, що загинули в ході війни проти росії.

На сцену виходили військові, які брали участь в обороні нашої країни, розпочинаючи з 2014 року. Вони висловлювали слова пам’яті про своїх полеглих побратимів та надавали настанови майбутнім офіцерам, виражаючи подяку за те, що ті зробили дійсно чоловічий вибір стати офіцерами армії України.

Від керівництва «Київ Мілітарі Хаб» та фонду «Крила Перемоги» медалі за незламність духу посмертно отримали герої, що поклали своє життя за Україну. Нагородження отримували члени родин полеглих бійців.

Захід завершився словами пам’яті та скорботи, висловленими членами родин загиблих героїв.

Привіт