КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > У Київському інституті НГУ проведено навчально-методичні збори

У Київському інституті НГУ проведено навчально-методичні збори

У заходах навчально-методичних зборів взяли участь керівництво Інституту, науково-педагогічні працівники та офіцери інших структурних підрозділів.

Метою зборів є підведення підсумків роботи за основними напрямами освітньої діяльності Київського інституту Національної гвардії України за Ⅰ півріччя  2023-2024 навчального року, обговорення завдання особовому складу Інституту щодо організації освітнього процесу у Ⅱ півріччі 2023-2024 навчального року.

Навчально-методичні збори проходили три дні. Перший день був присвячений інструкторсько-методичним заняттям щодо передавання досвіду практичної діяльності та формування соціальних навичок у курсантів, що є основою їх підготовки для управління наданими їм підрозділами та успішного виконання визначених їм завдань у майбутньому, тоді коли вони стануть офіцерами. Також підвели підсумки на кафедрах, керівники кафедр поставили завдання на Ⅱ півріччі 2023-2024 навчального року. Другий день під головуванням полковника Пилипенка пройшло інструкторсько-методичне заняття на тему: «Про інтенсивність підготовки курсантів випускного курсу у другому семестрі 2023-2024 навчального року у зв’язку з прискореним випуском» та підвели підсумки на факультетах.

Під час розширеного засідання вченої ради заступники начальника інституту за напрямками діяльності підвели підсумки та визначили завдання особовому складу Інституту на Ⅱ півріччя 2023-2024 навчального року.

Під час свого виступу заступник начальника Київського інституту з навчально-методичної роботи Михайло Медвідь акцентував увагу: «Кожен науково-педагогічний працівник повинен робити все, щоб забезпечити якісну підготовку особового складу: займатися професійним розвитком як за змістом освітніх компонентів так працювати над постійним підвищенням методичного рівня, щоб кожен курсант, будучи офіцером згадував те чому його навчали, цитували викладачів, були гордими, що здійснювали підготовку у Київському інституті Національної гвардії України».

Від кожного з нас залежить успішність адаптації нашого випускника до діяльності, успішність виконання завдань його підрозділу, не допускаючи втрат особового складу. Від кожного з нас залежить наближення України до перемоги. Кожен із нас спроможний і зобов’язаний робити все для того, щоб підготовка нашого курсанта була якісною.

За результатами навчально-методичних зборів було визначено напрями роботи колективу щодо покращення методик навчання, удосконалення професійної майстерності науково-педагогічного складу та розвитку навчально-матеріальної бази, удосконалення організації наукової роботи та роботи з особовим складом.

Привіт