Київський інститут > Культурні заходи > В Київському інституті НГУ відбулося богослужіння

В Київському інституті НГУ відбулося богослужіння

Сьогодні віряни святкують подію хрещення Ісуса в річці Йордан. З введенням новоюліанського календаря у 2024 році, Водохреще тепер відзначається 6 січня. Це свято має велике релігійне значення, оскільки воно визначає момент хрещення Ісуса Христа, який є важливою подією у християнській традиції. Для вірян це також може бути часом молитов, обдумувань та вдумливості стосовно значення віри та духовного відновлення.

В Київському інституті Національної гвардії України відбулося богослужіння, яке провів військовий капелан Іміджево-видавничого центру НГУ, отець Дмитро Міщенко. Помолилися за наших захисників, за їх сім’ї та за перемогу нашої країни над підступним ворогом.

Під час завершення молебня отець Дмитро освятив військовослужбовців святою водою та надав благословення на виконання військової служби. Окремо подякував кожному воїну, що обороняє нашу державу та незалежність.