КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > У Київському інституті НГУ Богдан Назаренко презентував проєкт “Голос Бойового Серця”

У Київському інституті НГУ Богдан Назаренко презентував проєкт “Голос Бойового Серця”

Поезія під час війни виступає як важливий вираз митця, що віддзеркалює глибокі емоції, страхи, турботи та надії, які переживає суспільство та окремі особистості. Поетичні твори в цей час можуть стати своєрідним оглядом військових подій, відображенням національної самосвідомості та внутрішньої боротьби особистості. Це може бути інструментом для вираження протесту проти військових конфліктів та прагнення до миру.

Київський інститут Національної гвардії України радий прийняти у своїх стінах організатора проєкту «Голос бойового серця» – книги поезій військових, молодшого сержанта штурмової бригади «Спартан» Богдана Назаренка з презентацією видання з віршами 26 військових киян, які виконують бойовий наказ в ЗСУ, Нацгвардії, Теробороні, Нацполіції в різних регіонах України.

Під час поетичної зустрічі Богдан виконував, як свої вірші, так і цитував поезію інших військовослужбовців. Також для особового складу Інституту виступила українська композиторка, співачка та заслужений діяч мистецтв України – Анжела Ярмолюк, з піснями, заснованими і на віршах власних, і на поетичних творах Богдана Назаренка.

Хочемо відзначити, що до поетичної збірки також увійшли роботи курсанта Київського інституту НГУ Володимира Мищишина. Поезія Володимира «Для мами» – це ніжні та теплі слова до найріднішої людини у віршованих рядках – як вияв вдячності, поваги і любові до матері.

Привіт