КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Як особовий склад Київського інституту НГУ зустрів 2024 рік

Як особовий склад Київського інституту НГУ зустрів 2024 рік

Read Time:1 Minute, 23 Second
Зважаючи на весь той біль і страждання, які принесли на нашу землю російські окупаційні війська, варто відмовитись від гучних святкувань.
 
Культурна програма для курсантів на Новий рік передбачала перегляд фільмів, святкову вечерю з конкурсами та вікторинами. Особовий склад добових нарядів також не залишився без уваги. Начальники факультетів особисто привітали кожного військовослужбовця солодощами. Не оминули увагою курсантів, які знаходяться у канікулярній відпустці. Також повезли подарунки в госпіталь тим хто лікується. Адже підтримка командирів і друзів особливо потрібна у святкові дні.

Т.в.о. начальника Київського інституту НГУ полковник Андрій Мартинюк відвідав курсантські підрозділи та привітав з прийдешнім Новим роком, – «Нехай у 2024 році настане Наша перемога, щоб всі українські воїни повернулись до своїх родин. Нехай цей рік подарує добробут, гарне здоров’я, зміцнить віру в майбутнє. Нехай здійсниться найзаповітніше бажання всіх українців – Перемога Украйни! Це час єднання нашої великої української родини».

Після новорічного привітання Президента України Володимира Зеленського, курсанти привітали один одного з новим 2024 роком, зателефонували рідним та друзям.
 
З Новим роком!
Мирного неба і Перемоги!🇺🇦
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт