Київський інститут > Спортивні заходи > У Київському інституті НГУ відбулись змагання з функціонального багатоборства

У Київському інституті НГУ відбулись змагання з функціонального багатоборства

На базі Спортивного комплексу Київського інституту НГУ відбулись змагання з функціонального багатоборства серед курсантів з метою підвищення фізичної підготовленості військовослужбовців, пропаганди здорового способу життя, виховання морально-вольових якостей та удосконалення командної злагодженості. Всі учасники під час змагань мали змогу проявити себе, продемонструвавши свої фізичні якості і навички.

За результатами змагань І місце виборола збірна команда 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки, ІІ місце посіла збірна команда 1-го року навчання факультету службово-бойової діяльності та ІІІ місце – збірна команда 2-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки.

В особистій першості призові місця зайняли:

1 місце – Бриця Ігор, курсант 1-го року навчання ФЗДБ;

2 місце – Мельничук Андрій, курсант 2-го року навчання ФЗДБ;

3 місце – Скиртач Назар, курсант 1-го року навчання ФСБД.

Т.в.о. начальника Київського інституту НГУ полковник Андрій Мартинюк привітав всіх учасників змагань та наголосив, що спорт – це важлива складова життя кожного військовослужбовця.
Регулярне тренування та будь-які фізичні вправи покращують емоційний стан, формують силу духу і характер, розвивають наше тіло та роблять нас сильнішими.