КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Життєдіяльність КІНГУ > Арттерапія для військових допомагає впоратися з фізичними та емоційними викликами

Арттерапія для військових допомагає впоратися з фізичними та емоційними викликами

Заходячи вперше в клас, де на столі розкладено не автомати, а фарби та пензлі,- курсанти з подивом переглядаються, дивуються, навіть, дехто поривається піти. Але на білому листку з’являються перші мазки, згадуються шкільні уроки, появляються посмішки, жарти та спокійна розмова. Дві години спливають так швидко, що вже тих хто поривався піти, тепер не відірвати від малювання. 

Саме так, зазвичай, проходять перші зустрічі курсантів в #творча_майстерня . Це вже потім вони чекають нових занять, присилають свої ескізи і викроюють хвилинку між навчанням, щоб забігти до Центр культури КІНГУ.

Напередодні різдвяних свят до нас завітали добрі друзі Білогородський Будинок культури. Керівник гуртка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Оксана Тимошенко познайомила курсантів з традиційним петриківським розписом. Фантазійний світ рослинних візерунків втілився в різдвяну картину. Спочатку здавалось, що створити таку неймовірну красоту, яку зобразила мисткиня на своїй картині, просто не реально. Але з кожним мазком додавалось впевненості, з’явились свої ідеї і робота закипіла. Дякуємо пані Оксані за теплу зустріч і творчу атмосферу. А неперевершені роботи курсантів можна подивитись на виставці «Різдвяна зоря» в центрі культури інституту.

Такі зустрічі стали можливими завдяки благодійній допомозі компанії ROSA – Ukrainian Manufacturer of Fine Art Materials яка надала курсантам фарби акрилові та гуаш, різного розміру пензлі, мастихіни і полотна.
 
Командування інституту і весь колектив висловлює подяку керівництву і всім працівникам компанії за Вашу допомогу і підтримку.
Адже щоразу ми чуємо від курсантів: “Я навіть не уявляв, що малювання може так заспокоювати. Зникла тривожність і напруга. Тепер, якщо буде можливість, я завжди буду приходити до майстерні на малювання”.
 
Арттерапія дуже важлива для військових, адже вона допомагає їм впоратися з фізичними та емоційними викликами, виразити весь спектр емоцій, покращити самопочуття та відновити віру у власні здібності.
 
Разом до Перемоги!
Привіт