Київський інститут > Культурні заходи > Cвяткове дійство під назвою “Різдвяні зустрічі”

Cвяткове дійство під назвою “Різдвяні зустрічі”

Напередодні зимових свят, в центрі культури Інституту відбулося святкове дійство під назвою “Різдвяні зустрічі”. Подія з важливою місією – допомогти військовослужбовцям переключитися від службових справ, підняти настрій, та головне – запалити в душі різдвяний дух!

Зі сцени звучало багато пісень, колядок, побажань. Прем’єрою став сучасний різдвяний вертеп. Курсанти, розповідаючи традиційну різдвяну історію, змогли зобразити сучасне життя українців в умовах повномасштабної війни.

– “Українці ж духом сильні! Не бояться навіть смерті, і завжди готові вмерти. За товариша і брата, за дітей, дружину, мати. За країну і свободу, за добро свого народу. Україна вічно буде, бо живуть тут світлі люди. Вміють цінувати свободу і молитись щиро Богу. Головне в них є душа!”, – потужний меседж одного з героїв вертепу.

В залі були присутні особовий склад Інституту та родини військовослужбовців. Глядачі дякували за збереження українських цінностей і традицій, за позитивні враження та емоції. І це не дивно, адже у серці кожного з нас живе надія, віра та сподівання на краще майбутнє. В наших жилах пульсує кров вільної, волелюбної нації, яка завжди відстоювала і продовжує відстоювати свою незалежність і самостійність.

Разом до Перемоги!