Київський інститут > Культурні заходи > До Київського інституту НГУ завітав Олександр Кварта

До Київського інституту НГУ завітав Олександр Кварта

Напередодні Різдва Христового до Київського інституту Національної гвардії України завітав лауреат  міжнародних конкурсів, волонтер Олександр Кварта.  Олександр завжди з посмішкою на обличчі зачаровує своєю безпосередністю, добродушністю і жартами.  У його виконанні всім відомі українські хіти набувають особливого забарвлення, а власні композиції  швидко запам’ятовуються. Тому ще довго слухачі будуть наспівувати та згадувати тепло і радість зустрічі з артистом.

– Я вже давно так не посміхався, не співав разом з усім  залом.  Навіть, потанцювати захотілось. Спала напруга і стало легше. – говорить посміхаючись курсант першого року навчання Антон Лаврук.

Сьогодні очі засяяли не тільки у Антона – весь зал аплодував, співав і просто випромінював радість, адже  Олександр Кварта запалює своєю енергією та щирою посмішкою.

Зараз такі зустрічі вкрай необхідні курсантам, військовим і кожному українцю. Постійна напруга і стрес негативно впливають на роботу та військову службу.  Тому Центр культури, на чолі з капітаном Наталією Костіною, робить дуже потрібну справу, запрошуючи артистів. А керівництво інституту завжди підтримує і допомагає в цій діяльності.

Дякуємо Олександру Кварті і всій команді за чудовий концерт, за різдвяний настрій, за щирість та підтримку.

З Україною в серці!

Разом до Перемоги!