КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > До Київського інституту НГУ завітав Олександр Кварта

До Київського інституту НГУ завітав Олександр Кварта

Read Time:56 Second

Напередодні Різдва Христового до Київського інституту Національної гвардії України завітав лауреат  міжнародних конкурсів, волонтер Олександр Кварта.  Олександр завжди з посмішкою на обличчі зачаровує своєю безпосередністю, добродушністю і жартами.  У його виконанні всім відомі українські хіти набувають особливого забарвлення, а власні композиції  швидко запам’ятовуються. Тому ще довго слухачі будуть наспівувати та згадувати тепло і радість зустрічі з артистом.

– Я вже давно так не посміхався, не співав разом з усім  залом.  Навіть, потанцювати захотілось. Спала напруга і стало легше. – говорить посміхаючись курсант першого року навчання Антон Лаврук.

Сьогодні очі засяяли не тільки у Антона – весь зал аплодував, співав і просто випромінював радість, адже  Олександр Кварта запалює своєю енергією та щирою посмішкою.

Зараз такі зустрічі вкрай необхідні курсантам, військовим і кожному українцю. Постійна напруга і стрес негативно впливають на роботу та військову службу.  Тому Центр культури, на чолі з капітаном Наталією Костіною, робить дуже потрібну справу, запрошуючи артистів. А керівництво інституту завжди підтримує і допомагає в цій діяльності.

Дякуємо Олександру Кварті і всій команді за чудовий концерт, за різдвяний настрій, за щирість та підтримку.

З Україною в серці!

Разом до Перемоги!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт