КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Наукові здобутки Київського інституту Національної гвардії України: підсумки 2023 року

Наукові здобутки Київського інституту Національної гвардії України: підсумки 2023 року

Read Time:1 Minute, 18 Second

Київський інститут Національної гвардії України, як і уся країна, другий рік поспіль продовжує жити, працювати й творити в умовах воєнного стану. Випускники навчального закладу пліч-о-пліч з побратимами та посестрами з бойових підрозділів дають гідну відсіч ворогу, отримуючи унікальний досвід, який повинен бути впроваджений в освітній процес, в тому числі через наукові дослідження та розробки.

Для забезпечення цієї задачі в Київському інституті Національної гвардії України впродовж 2023 року проведено низку заходів ключовими з яких стали наступні науково-практичні конференції:

  • «Актуальні проблеми забезпечення державної безпеки»;
  • «Актуальні проблеми теорії та практики службово-бойової діяльності складових сектору безпеки та оборони в сучасних умовах»;
  • «Сучасні наукові тенденції в роботах молодих вчених».

Зазначені конференції стали дискусійним майданчиком з обговорення викликів, що постали перед державою, та основою висновку про важливість наукового забезпечення освітнього процесу.

Наука – головна рушійна сила прогресу, нових технологій, найважливіший ресурс розвитку прогресивної та ефективної освіти. Особливо це важливо в умовах стрімкого розвитку технологій в усіх без виключення сферах життєдіяльності. Сучасність вимагає суттєвих та результативних наукових розробок, які створюють основу якісної освіти. Новітня історія України відродила ще один базисний фрейм – наука для перемоги!

Саме ці тези стали предметом обговорення на підсумковій науковій конференції Інституту «Наукові здобутки Київського інституту Національної гвардії України», яка відбулась 15 грудня 2023 року.

Керівники основних підрозділів Інституту оприлюднили науковий доробок своїх колективів та обговорили перспективи удосконалення наукової та науково-дослідної роботи в майбутньому. Розуміючи сучасний контекст та завдання, які поставлені перед Національною гвардією України, наукова та науково-дослідна робота вишу буде зосереджена на викликах у сфері безпеки та оборони України у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт