КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Вшанування > У Київському інституті вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Київському інституті вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Read Time:55 Second

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. А вже 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком.

Саме тому щороку цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто ціною власного життя робив все можливе, щоб врятувати майбутнє нашої планети.

У каплиці Святого апостола Андрія Первозванного військовий капелан отець Сергій Кошилюк провів поминальне богослужіння (панахиду) в пам’ять жертв чорнобильської катастрофи. Кожен військовослужбовець запалив свічку пам’яті та помолився за загиблими під час чорнобильської катастрофи, а також за всіх захисників нашої України.

Також курсанти Київського інституту НГУ мали можливість відвідати Національний музей «Чорнобиль». Це не тільки данина поваги, а й можливість ознайомитися з історією створення атомної електростанції та подіями, які призвели до найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. У Національному музеї курсанти побачили ретро-експонати, фотографії та інтерактивні інсталяції, які наочно розкривають атмосферу та допомагають зрозуміти наслідки катастрофи, які вплинули на життя мільйонів людей, а також безпосередньо на природу та екологію.

Сьогодні ми дякуємо героям-чорнобильцям і вклоняємося жертовності тих, хто прийняв на себе удар ядерної стихії.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт