Київський інститут > Агітація > До гімназії №117 ім. Лесі Українки завітали гвардійці Київського інституту НГУ

До гімназії №117 ім. Лесі Українки завітали гвардійці Київського інституту НГУ

Метою їхнього візиту були агітаційні заходи щодо вступу майбутніх випускників у вищий військовий навчальний заклад. Військовослужбовці Інституту ознайомили всіх охочих з правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Київському інституті Національної гвардії України та відповіли на всі запитання, що цікавили молодь.

Під час заходу учні мали можливість приміряти бронежилет та каску, а також переглянути відеоролики про Київський інститут НГУ та його розвиток з часу створення та побачити насамперед, в яких умовах проходять службу та проживають курсанти.

Немалий інтерес у юнаків та навіть дівчат викликає можливість безкоштовно навчатись у Київському інституті НГУ та в подальшому пов’язати своє життя з захистом держави.