КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Культурні заходи > До Київського інституту НГУ завітала команда української воєнної екшн-драми “Мирний-21”

До Київського інституту НГУ завітала команда української воєнної екшн-драми “Мирний-21”

Read Time:1 Minute, 3 Second

У межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» до Київського інституту Національної гвардії України завітала команда  української воєнної екшн-драми “Мирний-21” – режисер Ахтем Сеітаблаєва, виконавець головної ролі Андрій Самінін, керівник Національного туру «Кіно заради перемоги» Святослав Ризоль.

Через повітряну тривогу зустріч відбулась в бомбосховищі, де гості розповіли про історію створення фільму, згадали події, які лягли в основу сюжету та відповіли на численні запитання курсантів.

Фільм “Мирний-21” – це доволі цікава та надихаюча стрічка, що вшановує наших прикордонників та загалом усіх, хто наразі боронить Україну від російської нечисті. Це фільм про військову честь, відданість присязі, довіру та справжню дружбу.

З початком повномасштабної війни, кожен військовий гостро відчув на собі важливість цих понять. Адже, впевненість в побратимах, в вірному плечі товариша та відданості своїй Батьківщині здатна створити міцну непереможну армію.

Чимала кількість членів знімальної групи, зокрема, режисер Ахтем Сеітаблаєв та актори Максим Девізоров і Олексій Тритенко, доєдналися до лав ЗСУ та нині проходять військову службу. На жаль, не обійшлося і без втрат. Війна забрала життя актора Паші Лі, який у фільмі зіграв прикордонника з позивним «Осіріс». 33-річний актор загинув 6 березня 2022 року в Ірпені, коли авто з актором, який разом з іншими волонтерами розвозив гуманітарну допомогу місцевим жителям, розстріляли російські окупанти.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І ШАНА ЗАГИБЛИМ!

СЛАВА ГЕРОЯМ! 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт