Київський інститут > Важливе > У Київському інституті НГУ призначено нового очільника

У Київському інституті НГУ призначено нового очільника

Згідно з наказом командувача Національної гвардії України призначено полковника Мартинюка Андрія Васильовича тимчасово виконуючим обов’язки начальника Київського інституту Національної гвардії України.

Мартинюк Андрій Васильович народився 6 грудня 1984 року. У 2005 році закінчив Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. У 2013 році закінчив магістратуру в Академії внутрішніх військ МВС України.

Проходив військову службу на командирських посадах, від командира взводу до командира батальйону оперативного призначення у декількох військових частинах Національної гвардії України. Прибув з посади заступника командира бригади оперативного призначення «Червона калина».

Має великий досвід ведення бойових дій. Досвід та професіоналізм нового очільника Інституту дозволить зробити Київський інститут НГУ одним з провідних вищих військових навчальних закладів.

Особовий склад Київського інституту НГУ бажає новому командиру наснаги та успіху!