КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Ⅳ засідання консультативного органу МВС

Ⅳ засідання консультативного органу МВС

6 грудня 2023 року під головуванням Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Ящук Інни Петрівни, на базі Київського інституту Національної гвардії України було проведено ІV засідання постійного консультативного органу Міністерства внутрішніх справ України «Наукова рада Міністерства внутрішніх справ України».

Обговорювались актуальні та перспективні напрями наукових досліджень в системі МВС, координацію наукової та науково-технічної діяльності та організацію роботи з опрацювання замовлень на виконання науково-дослідних робіт закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Держприкордонслужби, ДСНС і НГУ. Були представлені кількісні та якісні показники редакційно-видавничої діяльності та наукові видання категорії «Б».

Окрема була приділена увага питанню посилення позицій закладів вищої освіти МВС у національних та міжнародних рейтингах та затвердження тематики дисертаційних досліджень з урахуванням потреб структурних підрозділів органів системи МВС.

Т.в.о. начальника Київського інституту НГУ Максим Ктіторов ознайомив учасників засідання з діяльністю Київського інституту Національної гвардії України, етапами його розвитку і змін, через які пройшов вищий військовий навчальний заклад. Також члени постійного консультативного органу МВС ознайомились з сучасною навчально-матеріальною базою Київського інституту НГУ (новими тренажерами, зброєю, навчальними аудиторіями та інше).

За результатами заходу затверджено план роботи постійного консультативного органу Міністерства внутрішніх справ України «Наукова рада Міністерства внутрішніх справ України» на 2024 рік.

Привіт