Київський інститут > Життєдіяльність КІНГУ > Київський інституту НГУ долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Тема фізичного та сексуального насильства в умовах повномасштабної війни в Україні є надзвичайно важливою і складною. Ситуація в країні, що переживає війну, створює особливий контекст для таких видів насильства, призводячи до серйозних гуманітарних проблем.

З особовим складом Київського інституту Національної гвардії України було проведено ряд занять та бесід приурочених до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Були розібрані причини та наслідки насильства над жінками, чоловіками та дітьми. Деякі могли побачити в змодельованих ситуаціях самих себе, та отримати дієві поради з вирішення цих ситуацій.

В Європейському напряму розвитку, який обрала наша країна, немає місця насильству у будь-якому прояві.