КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > З курсантами Київського інституту НГУ було проведено заняття по роботі з БАК

З курсантами Київського інституту НГУ було проведено заняття по роботі з БАК

З курсантами 4-го року навчання Київського інституту Національної гвардії України було проведено практичне заняття по роботі з безпілотними авіаційними комплексами в умовах активного ведення бойових дій. Курсанти ознайомилися з БАК Лелека-100, його тактико-технічними характеристиками, внутрішню та зовнішню будову пристрою.

Для здобувачів такі зустрічі носять дуже важливий характер, адже є змога поспілкуватися з професіоналами певних напрямків, що мають бойовий досвід. Під час заняття, курсанти задавали питання та отримували на них обґрунтовані відповіді, адже заняття проводили бійці, які працюють з безпілотними авіаційними комплексами кожен день в бойових умовах. Від них були й озвучені практичні поради щодо запуску, посадки, правил безпеки при роботі з апаратом, та наведені реальні кейси його використання в умовах активного ведення бойових дій.

Присутні отримали багато важливої інформації, що розвиває у них готовність до роботи з безпілотниками, бо вже мають вагомий об’єм практичних та теоретичних знань.

Привіт