КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Співробітництво > Представник Київського інституту НГУ долучився до тренінгу проти гендерної дискримінації та сексуальних домагань

Представник Київського інституту НГУ долучився до тренінгу проти гендерної дискримінації та сексуальних домагань

Read Time:52 Second

Представник Київського інституту Національної гвардії України долучився до тренінгу проти гендерної дискримінації та сексуальних домагань, що є частиною впровадження рекомендацій Міністерства внутрішніх щодо боротьби з гендерною дискримінацією та сексуальними домаганнями на робочому місці.

Впровадження таких кроків ґрунтується на визнанні та розумінні того, що дискримінація та сексуальні домагання можуть мати серйозні наслідки як для тих, хто від них постраждав, так і для робочого середовища загалом.
 
Керівники на робочому місці відіграють ключову роль у створенні безпечної робочої атмосфери, де немає місця дискримінації чи переслідуванням.
Щоб підтримати впровадження згаданих рекомендацій, представники МВС України звернулися до КМЄС із проханням розробити комплексну навчальну програму щодо боротьби з дискримінацією та переслідуванням у відомстві. Програма реалізується у тісній співпраці з ООН Жінки та Асоціацією жінок-юристів України «ЮрФем».
 
Боротьба з гендерним насильством ведеться всюди, у тому числі на робочому місці.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт