КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > В Київському інституті НГУ був проведений Круглий стіл

В Київському інституті НГУ був проведений Круглий стіл

Read Time:1 Minute, 23 Second

30 листопада 2023 року на базі Київського інституту Національної гвардії України кафедрою соціально-гуманітарних та правових дисциплін факультету забезпечення державної безпеки був проведений Круглий стіл за темою: «Роль і місце соціально-гуманітарних та правових дисциплін в системі підготовки військовослужбовців Національної гвардії України». Для дискусії було запропоновані наступні напрямки:

1. сучасний стан і перспективи розвитку гуманітарної та юридичної підготовки військовослужбовців НГУ;
2. сучасний стан та перспективи розвитку психологічної підготовки військовослужбовців НГУ;
3. сучасні тенденції та перспективи розвитку правової освіти у військових формуваннях та правоохоронних органах.

У роботі круглого столу взяли участь досвідчені фахівці провідних наукових та освітніх установ України, також були запрошені практичні працівники правоохоронних органів та військових підрозділів. Робота круглого столу забезпечувалась як онлайн так і особистою присутністю гостей. Кількість учасників та їх активність підтверджує актуальність обраної тематики та необхідні подальшого наукового пошуку.

За результатами Круглого столу: «Роль і місце соціально-гуманітарних та правових дисциплін в системі підготовки військовослужбовців Національної гвардії України» буде сформований збірник тез доповідей учасників.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт