КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Вшанування > З курсантами Київського інституту НГУ, були вознесенні молитви до святого покровителя Андрія Первозванного

З курсантами Київського інституту НГУ, були вознесенні молитви до святого покровителя Андрія Первозванного

Read Time:1 Minute, 0 Second

У християнській традиції 30 листопада відзначається свято апостола Андрія Первозванного, який є одним із дванадцяти апостолів Ісуса Христа. Його ім’я “Первозванний” вказує на те, що Ісус обрав Андрія серед перших учнів, закликавши його до служіння.

Свято апостола Андрія стає часом для вірян для вшанування його життя, віри та мучеництва. Апостол Андрій відомий своєю послушливістю виклику Ісуса та активністю в поширенні християнства. Його відданість вірі виявилася в його готовності віддати життя за Христа, що робить його мучеником.

Святкування цього дня є часом для роздумів про важливість віри, послуху перед Богом та готовності служити. Віряни можуть вдуматися в приклад Андрія Первозванного та прагнути наслідувати його вірність і відданість.

На території Київського інституту Національної гвардії України розташований храм, який іменується на честь Андрія Первозванного. Цей храм є духовним центром для усього особового складу Інституту.

З нагоди свята, разом з капеланом, священником Сергієм Кошелюком, та з курсантами Інституту, були вознесенні молитви до святого покровителя. Молитви возносилися за Україну, за її військо, за владу та народ.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт