КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Особовий склад Київського інституту НГУ взяв участь у відкритому діалозі «Права військовослужбовців. Спільні кроки на шляху до перемоги»

Особовий склад Київського інституту НГУ взяв участь у відкритому діалозі «Права військовослужбовців. Спільні кроки на шляху до перемоги»

Особовий склад Київський інститут Національної гвардії України взяв участь у відкритому діалозі на тему: «Права військовослужбовців. Спільні кроки на шляху до перемоги».

В умовах російської збройної агресії проти України одним з важливих напрямків діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини залишаються питання дотримання прав військовозобов’язаних, резервістів, військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які знаходяться в полоні ворога, зникли безвісті, загинули на полі бою чи померли від отриманих поранень. Саме тому було організовано цей захід, що має на меті провести аналіз ситуації та проблематики додержування прав та їх поновлення.

За результатами зустрічі були сформовані завдання, які необхідно вирішити органам влади для соціального захисту воїнів та членів їх сімей, залучивши до цього громадські організації.

Привіт