КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Навчання > В Київському інституті НГУ відбулася зустріч із доктором наук Юрієм Нестеряком.

В Київському інституті НГУ відбулася зустріч із доктором наук Юрієм Нестеряком.

В Київському інституті Національної гвардії України відбулася зустріч із доктором наук із державного управління, завідувачем кафедри соціальних комунікацій та АМВ Київського міжнародного університету Юрієм Нестеряком. Для курсантів старших курсів він провів відкриту лекцію на тему «Мовна та інформаційна політика України: фактори національної безпеки». Упродовж заняття Юрій Нестеряк спробував проаналізувати інформаційне законодавство України, пояснити курсантам, чому інформаційна політика беззаперечно є одним із складників національної безпеки. Особливу увагу звернули на дискусійні моменти в законодавстві. Наприклад, відсутність чіткого розмежування між поняттями «Національні інтереси України» і «Національні цінності України», відсутність згадки про окупацію кримського півострова, як і визначень понять «окупація» та «деокупація» тощо.

Курсанти активно долучались до обговорення, запитували не тільки про недоліки в інформаційній політиці України, а й загалом про те, хто і як поширює інформацію і відповідає за неї в умовах воєнного стану.

Наприкінці зустрічі Юрій Нестеряк презентував власну монографію «Державна інформаційна політика України: теоретико-методологічні засади».

Привіт