Київський інститут НГУ за сприяння офіцерів Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України організував для військовослужбовців виставку «Лютий: грані Незламності»

Read Time:1 Minute, 25 Second
День Гідності та Свободи – це не лише вшанування подій на Майдані, але й визнання особистої відповідальності кожного громадянина за долю держави.
 
Сьогодні ми вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Київський інститут НГУ за сприяння офіцерів Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України організував для військовослужбовців виставку «Лютий: грані Незламності». Ігор Полуектов презентував експозицію на якій відзначено історичні факти, хронологія подій, які передували розгойдуванню внутрішньої ситуації в країні, та силові сценарії розколу й вторгнення на територію нашої держави російської армії. Чітко прослідковується зв’язок подій десятирічної давнини та нинішньої війни.
Саме такі зустрічі формують у майбутніх офіцерів почуття національної самосвідомості та готовності служити Батьківщині, боронити її незалежність та територіальну цілісність.
 
У листопаді 2013 року українці встали на захист своєї свободи та гідності. Вони вийшли на Майдан Незалежності, щоб сказати «Ні!» беззаконню і насиллю. Сьогодні ми відстоюємо у війні з російським окупантом своє право на гідне життя у вільній демократичній державі.
 
Бажаємо всім нам незламної віри та сили духу, патріотизму та перемоги!🇺🇦
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт