Урочиста церемонія складання присяги молодим поповненням Київського інституту Національної гвардії України

Read Time:53 Second

На фоні Державного Прапора України та під гімн України, відбулася урочиста церемонія складання присяги молодим поповненням Київського інституту Національної гвардії України під час якої воїни виголосили текст Військової присяги.

Складання присяги у житті кожного військового назавжди залишиться ключовим моментом, від якого розпочнеться новий відлік їхнього військового життя. Присяга на вірність народу України, на вірність своїй державі сьогодні має особливе значення – вона відбувається в умовах жорстокої війни з росією за існування незалежної України.

Колектив Інституту щиро вітає військовослужбовців, які склали Військову присягу на вірність українському народові та бажає сил та натхнення, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги! Вірного вам плеча товариша, мудрого командира і наставника, твердості і рішучості у ваших прагненнях, наполегливості у навчанні!

Будьте гідними великих традицій українського народу і військовослужбовців, які зі зброєю в руках захищають волю і незалежність Української держави.

Слава Україні!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Привіт