КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Підвищення кваліфікації > Заняття з науково-педагогічним складом Київського інституту НГУ на тему: “Поняття навчання і викладання, педагогічні технології та дидактичні методи”

Заняття з науково-педагогічним складом Київського інституту НГУ на тему: “Поняття навчання і викладання, педагогічні технології та дидактичні методи”

У Київському інституті Національної гвардії України проведено заняття з науково-педагогічними працівниками за темою: “Поняття навчання і викладання, педагогічні технології та дидактичні методи”. Заняття проводив професор кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін, заслужений працівник освіти України кандидат педагогічних наук, професор Володимир Іванович Зелений.

Під час заходу розглянуті питання дидактики, технології модульного та контекстного навчання, технологію проблемного навчання, імітаційні технології навчання та інші.

Продемонстрований матеріал актуальний, оскільки дав можливість досвідченим викладачам поновити свої знання за змістом розглянутих питань, а викладачам початківцям – отримати нові.

Зустріч була надзвичайно продуктивною – науково-педагогічні працівники активно долучалися до обговорень і відзначили для себе деякі нові аспекти в технології навчання курсантів.

Привіт